Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYNIKI] Jak widzą Cię inni na mpc?


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1381940571-U592769.png


Uczestnicy za zadanie mieli narysować siebie tak, jak są postrzegani na mpc. Dostaliśmy dużo prac, niektóre były naprawdę świetne, ale zwycięzców mamy tylko trzech. ;-) Związku z tym, że Wredna chciałaby otrzymać tylko wyróżnienie, bez żadnych miejsc, pierwsze miejsce zajmie praca uczestnika z największą ilością głosów zaraz po Wrednej.



Miejsce pierwsze oraz nagrodę w postaci Gold Membera i -10% otrzymuje...


Atacama!



Jego praca:


1382456335-U945952.png

 





Drugie miejsce oraz nagrodę w postaci Blue membera i -5% otrzymuje...


jakim08!



Jego praca:


1382645585-U336505.jpg

 



Miejsce trzecie oraz nagrodę w postaci -5% otrzymują...


maxisst, Miszczu i Miyoshi!


Potrójny remis, wszyscy macie po 3 głosy. ;)



Ich prace:


159h.png

 


1382877961-U667741.jpg

 


14ida4m.png

 



No i specjalne wyróżnienie dla Wrednej, ponieważ uzyskała największą ilość głosów. Gratulacje!



Jej praca:



1382392350-U247153.png

 




Nagrody dostaniecie niebawem.


Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratuluję oraz zapraszam na następne konkursy w FA. ;-)


Opublikowano

Jako, że :

  1. Nie zależy mi na nagrodzie
  2. Brałam w konkursie udział tylko dla zabawy (z powodu bycia modem rzadko mi się to zdarzało uczestniczenie w konkursie no i opuściło mnie AT)
  3. Mam już Gold'a

Czy była by możliwość zrobienia małego "nieszkodliwego przekrętu", mianowicie, by osoba, która zdobyła drugie miejsce tak naprawdę zyskała pierwsze, user na trzecim miejscu otrzymał drugie, a ten, kto zdobył czwarte, stanął na podium na miejscu trzecim? Ja tam najwyżej mogę dostać "bez-nagrodowe" wyróżnienie ;-)

O ile oczywiście nikomu to nie przeszkadza i jest taka możliwość.
Ja tym samym dziękuje bardzo za głosy i ciesze się, że praca się podobała ;) Gratulacje dla reszty szczęściarzy!

Opublikowano

Beka że taki zajebisty nyancat jest na równi z patyczakiem i królikiem, te 2 prace to 1min roboty.

 

 

Jeśli Mikoszi jest królikiem to ja nie wiem co u niej w bani się dzieje

 

 

NE8h1XT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...